En iyi aksiyon filmleri


Sizlere şimdiye kadar sinema tarihinin en iyi aksiyon filmlerini söyleyeceğiz. Bu filmleri HD film izle kategorisinden bizim sitemizden rahatlıkla izleme şansınız vardır. En güzel ve en gözde filmleri sizler için yazalım.
En iyi aksiyon filmleri

  • Yenilmez 3
2010 yapımı olan bu film de bizim Kahramanımız Yuri boyka baş göstermektedir. daha önceki serilerde olduğu gibi yine hapishanede dövüşler başlamaktadır. Daha önce ki seri de kahramanımız olan Boyka bacağından sakatlandığı için hayatına artık sakat bir bacakla devam etmek zorunda kalmıştır. Bu filmde ise artık dövüşlere katılmayıp sadece tuvalet temizliği yapabilmektedir. Ancak bu yeni turnuva uluslararası olduğu için Boyka da bu turnuvaya katılacaktır. İMDB puanı ise 7.5 olmaktadır. iyi seyirler.
  • Cehennem Melekleri
Son zamanların en çok merakla beklenen filmini sizlere yazıyoruz. Cehennem melekleri kadrosunda birçok ünlü oyuncuyu bulunduran dev bir yapımdır. Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet li, Mickey Bourke, Bruce willis gibi yıldız isimler bu filmde oynamaktadır. 2010 yapımı olan bu filmin İMDB puanı da 6.5 olmaktadır. Ancak bu puana aldırış etmeden sizler filmi kesinlikle izlemelisiniz. Yeni bir görev emriyle yola çıkan özel ekip bu işin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark etmiştir. Bu yüzden ekip kendilerini büyük bir ihanetin içinde bulur. Olaylar ne yazık ki artık kontrolden çıkmaya başlamıştır. Masum hayatların tehlike altına girmeye başladığı vakit ekibimiz kendisini daha büyük bir düşmana karşı savaşırken bulacaktır.
  • Banliyö 13
2004 yapımı bu aksiyon ve macera karışık olan banliyö 13 filminin İMDB puanı 7.2 olarak belirlenmiştir. Filmin konusuna gelince 2010 yılında Fransız hükümeti şehir de en fakir ve suç oranının yüksek olduğu mahallelere karşı bir çözüm üretmiştir. Bu çözüm ise bu mahallelerin etrafına kalın duvarlar örmektir. Bu duvarların içerisinde ise orman kanunu geçerli olacaktır. Eski bir mahkum olan ana karakter Leito mahallede var olan uyuşturucu çetesine ve onun liderine karşı büyük bir savaş verecektir.
  • Ölüm yarışı
Son dönemlerin çok fazla izlenen filmi olan ölüm yarışının kadrosuna Jason Statham’ın da olması izleyicileri bir kez daha ekran başına kitlemektedir. Aksiyon dolu bu filmde büyük bir yarış başlamak üzeredir. Cezaevi yetkilileri büyük suç oranları ile dolu olan cezaevi mahkumlarını birbirleri ile yarıştırarak onların üzerinden para kazanabileceklerini düşünmektedir. Bu yüzden de bir çeşit yarış düzenlemeye karar verirler. Adrenalin ve aksiyon dolu bu yarışta mahkumlar hem kazanmak için hem de ölmemek için mücadele etmek zorunda kalacaklardır.Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger