En iyi Fantastik Filmler


Sizlere izlemekten aşırı derece de keyif alacağınız fantastik filmlerin en iyilerini seçtik. Bu filmleri bizim kendi sitemizde bulabileceksiniz. HD film izlemek için bizim sitemizi mutlaka ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şimdi sizlere bu fantastik filmleri verelim.
En iyi Fantastik Filmler

  • Avatar
2009 yılında yapılmış olan bu filmin İMDB puanı birçok kişi tarafından az bulunmuştur. Filmin İMDB puanı 7,9 olmaktadır. Fantastik açıdan oldukça güzel olan bu filmde puan oldukça yüksek olması beklenmektedir. Filmin konusuna gelecek olursak eğer; çok yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş olan gezegen bulunmaktadır. Bu gezegende ise dünya da çok az rastlanan ama oldukça çok değerli olan bir elementten çok miktarda bulunmaktadır. Ama ne yazık ki bu gezegen sahipleri ile bulunan ortam madenciliğe elverişli olmamaktadır. Bu yüzden bu olaya en büyük tehdit 3 metrelik boyları ile kendilerine Na’vi adını veren yaratıklar olacaktır.
  • Hobbit Serisi 2012- 2013 yılları arasında
Hepimizin oldukça çok sevdiği Yüzüklerin Efendisi filmlerinden sonra yeni bir seri karşımıza çıkmıştır. Hobbit serisi yüzüğün ilk çıktığı zamanları anlatan bir filmdir. İMDB puanı oldukça yüksek olan bu film pek çok kişi tarafından sevilerek izlenmiştir. Büyücü Gandalf aniden Bilbo’nun kapısını çalmıştır. Bilbo efsanevi savaşçı olan Thorin liderliğindeki 13 cücenin arasında kendisine yer bulmuştur. Bu uzun yolculukta Goblin, Ork, dev örümcekler, kurtlar ve büyücüler ile savaşmak zorunda kalacaklardır. Bu ekibin ulaşmak istediği hedefler doğuda ve çorak topraklarda bulunmaktadır. Bu yüzden önce Goblin tünellerinden geçmek zorunda kalacaklar. Bilbo ise bu tüneller de hayatını sonsuza dek değiştirecek olan gollum isimli yaratik ile karşılaşır. Macera böylece sürerek devam eder. İMDB puanı ise 8,0 olarak belirlenmiştir.
  • Harry Potter serisi 2001 – 2011 yılları arasında
Herkesin ve özellikle çocukların severek izlediği bir filmi sizlere anlatalım. Bizim öz büyücümüz olan Harry Potter, büyücü ya da cadı olmayan yani muggle amcası ve halası ile sıradan ve zor bir hayatı yaşamaktadır. Ancak bu hayatı kahramanımız yaşarken, yılanlarla konuşabildiğinin ve kızgın olduğu sırada eşyaları hareket ettirebildiğinin farkına varmıştır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’ndan ona gelecek olan mektup ise artık hayatının bu boş sıradanlığını ortadan kaldıracaktır. Kahramanımız Harry Potter artık bir büyücü adayı olacaktır. Film uzun yıllar sürmüştür. İMDB puanı ise oldukça iyi olmaktadır. Hemen hemen her serisinde 8,1 gibi puanlar alınmıştır.


Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger