En iyi Dram Filmleri


Herkesin hemen hemen ağlayarak izlediği filmleri sizler için derledik. HD Filmizle yazarak bizim internet sitemizin de bu filmlerin hepsini ve daha fazlasını kolaylıkla bulabileceksiniz. Sizleri sitemize film izlemeye bekliyoruz. Şimdi en iyi dram filmlerini sizler için verelim.
En iyi Dram Filmleri

  • Kıyamet Günü
Maria ve Henry kış tatillerini daha rahat geçirmek için 3 çocukları ile birlikte Tayland’a giderler. Gittikleri yerin çok güzel olduğunu söyleyelim. Ailemiz bu cennet vari yerde tatillerini geçirmek isterken 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine katılırlar ve bolca bu partide eğlenirler. Partinin ertesi sabahı havuz keyfi yapan aile büyük bir gürültü ile sarsılırlar. Maria ve Henry korku içinde dona kalacaklardır. Otelin duvarlarının üzerinden onları dev dalgalar beklemektedir. 2012 yapımı olan bu filmin İMDB puanı 7.6 olmaktadır.
  • Titanic
Yapıldığı zamandan yani 1997 senesinden uzun yıllar geçmesine rağmen halen daha ilk günü gibi izlenen bir filmdir Titanik. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu film izleyenlerin son derece içini ısıtan ve dram konusunda zirve yapmış olan bir filmdir. Filmin konusuna gelirsek eğer teknolojinin son sürat ilerlediği dönemlerde insanoğlunun artık üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunun olmadığı düşünülmektedir. Titanik ise bu düşüncesinin bir kanıtı gibidir. Bu sonunda büyük bir drama şahit olacak olan geminin yolcuları arasında Avrupa’da birkaç yıl geçiren ve sonra da Amerika’ya dönmeye çalışan Jack adında bir ressam vardır. Diğer karakterimiz ise nişanlısı ve annesi ile birlikte Philadelphia’ya dönmekte olan Rose isimli genç bir kızdır.
  • Umudunu Kaybetme
Son zamanların en gözde filmleri arasında yer alan ve başrolünü Will Smith oynadığı umudunu kaybetme filmi büyük bir drama sahne olmaktadır. Tabiri caiz ise Chris Gardner iki yakasını bir araya getirmeye çabalayan ve iş kovalayan bir aile babasıdır. Ailesini sürekli olarak ayakta tutmaya çabalamasına rağmen 5 yaşındaki oğlu’nun annesi bu yaşanan maddi zorluklardan dolayı direncini kaybetmek üzeredir. Artık bu duruma dayanamayacağını anlayınca istemeyerek de olsa evini terk eder. Chris bu dönemden sonra artık bekar bir baba olacaktır. Bildiği bütün satış becerilerini kullanarak daha iyi para kazanacağı yeni bir işin peşine düşecektir.
  • Kaplumbağalar da uçar
Irak ile Türkiye sınırında Amerikan işgali altında bulunan bir Kürt mülteci kampında yaşan 14 yaşındaki Satellite çok az olan İngilizcesi ile uydudan duymuş olduğu haberleri köylülere tercüme ederken diğer bir yandan ise patlamamış olan mayınları toplayarak geçinmeye çabalayan diğer çocuklarında liderliğini yapmaktadır. İMDB puanı 8.0 olan bu film 2004 yılında çekilmiştir.

Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger