En iyi filmler


Sizlere en güzel ve en gözde filmlerin isimlerini vereceğiz. Bu filmler her türden en çok izlenen ve insanda büyük etkiler bırakan filmler olacaktır. Bundan dolayı da bu filmleri çok fazla aramadan HD film izle kategorisinden bizim sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere bu seçmiş olduğumuz filmleri verelim.
En iyi filmler

  • Günden Kalanlar
1993 yapımı olan bu filmin İMDB puanı ise 7,9 olmaktadır. Ancak çok fazla geçmiş yıla ait olmasının ve puanının yüksek olmasını yanında filmin tam tamına 8 dalda Oscar’a aday olması da filmin ne kadar güzel olduğunu göstermektedir. Film 20. Yüzyılın başlarında İngiltere’de Kahya Bay Stevens ile ve temizlikçi Bayan Kenton’ın önlenmiş ve inanılması güç derece de duygusal aşkına tanık olunması gerekir. Böylesine büyüleyici bir aşk öyküsü başka bir filmde olmamaktadır. Sizlerin de izlenmesi gereken filmler listenize bu filmi eklemenizdir.
  • Cehennem Melekleri
Son zamanların en çok merakla beklenen filmini sizlere yazıyoruz. Cehennem melekleri kadrosunda birçok ünlü oyuncuyu bulunduran dev bir yapımdır. Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet li, Mickey Bourke, Bruce willis gibi yıldız isimler bu filmde oynamaktadır. 2010 yapımı olan bu filmin İMDB puanı da 6.5 olmaktadır. Ancak bu puana aldırış etmeden sizler filmi kesinlikle izlemelisiniz. Yeni bir görev emriyle yola çıkan özel ekip bu işin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark etmiştir. Bu yüzden ekip kendilerini büyük bir ihanetin içinde bulur. Olaylar ne yazık ki artık kontrolden çıkmaya başlamıştır. Masum hayatların tehlike altına girmeye başladığı vakit ekibimiz kendisini daha büyük bir düşmana karşı savaşırken bulacaktır.
  • Arrival
İMDB puanı 8,5 olan bu filmin yönetmenliğini David Twohy yapmaktadır. Ana karakter olan Banks antik diller üzerine yoğunlaşmış olan bir dilbilimcidir. Bir anda ders anlatırken Amerika’ya bir uzay aracının indiği bilgisi gelir. Bu inen araç aslında bir filonun parçasıdır. Dünya üzerinde 12 ayrı noktaya da aynı araçtan indiğini bilinmektedir. Dilbilimci olan Banks Amerika ordusunda görev alan Albay Weber’in yardım talep etmesi ile uzaylıların dilleri üzerine çalışma yapmaya başlar. Ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken araçların indiği ülkelerdeki uzaylıların savaşmak için çok fazla vakti olmayacaktır.
  • Savaş Vadisi (Hacksaw Ridge)
İMDB puanı 8,2 gibi yüksek bir puan olan bu filmin yönetmenliğini çok yakından tanıdık bir isim yapmaktadır. Mel Gibson oyunculuğunun yanı sıra yönetmeliği ile de öne çıkan bir insandır. Bu film 2016 yılında vizyona girmiştir. Filmde insan öldürmeyi reddeden bir gencin savaşa katılmak istemesi konu edinmektedir. Bu genç insan öldürmek dışında savaşta daha farklı bir yarar sağlamak adına mücadele etmektedir. Mel Gibson tarafından çekilen bu konusu garip film savaş filmleri arasında çok güzel bir yer edinmiştir.

Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger