En iyi korku filmleri


Sizlere izlemekten korkacağınız ve kendinizi evin içerisinde hapsolmuş gibi izleyeceğiniz en iyi korku filmlerini yazalım. Bu filmleri HDfilm izle yazarak bizim sitemizden rahatlıkla izleyebileceğinizi unutmayın. Son zamanların en gözde korku filmlerini sizler için derledik ve başlayalım;
En iyi korku filmleri

  • 1408
2007 yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda Mikael Hafström oturmaktadır. Bu film ünlü yazar Stephan King’in kısa olan bir hikayesinden uyarlanmıştır. Mike paranormal olayların geçtiği iddiası olan mekanların araştırmasında görevli olan başarılı bir yazardır. Olağanüstü güçler üzerine yapmış olduğu araştırma başarılı yazarı New York’a ve burada bulunan Dolphin Oteli’nin 1408 numaralı odasına götürmektedir. Ancak otel görevlisi ilk başta bu odayı kiralamak istememiştir. Sonradan ikna olması ile başarılı yazara bu odanın anahtarını verir. Mike ise bu odayı kiraladıktan sonra oda hakkında söylenenlerin çok doğru olduğunu anlayacaktır.
  • Ruhlar Bölgesi
2010 yapımı olan bu film İMDB’den tam tamına 7.8’lik bir puan almıştır. Yönetmen koltuğunda ise James Wan oturmaktadır. Josh ve Renai çifti kendileri ile beraber üç çocuklarıyla yeni bir eve taşınmaya karar verirler. Ancak bu yeni taşındıkları ev onlar için hiç iyi olmayacaktır. Bu evde onların başına korkunç ve gizemli olaylar gelmeye başlar. Her gün yaşadıkları olaylar ve bu olayların onlar tarafından açıklanmaması evin artık hayaletli olduğunu düşünmelerine sebep olmaktadır. Genç kadın eşini buradan taşınmaya ikna etmek ile uğraşırken çocuklarından Dalton komaya girmiştir. Ancak doktorlar bu olaya hiçbir sebep bulamamıştır. Evin içerisinde var olan bu gizem Renai’nin çağıracağı bir medyum tarafından çözüme kavuşacaktır. Ama çocuklarının bu evdeki kötü ruhun etkisinden arınmaları bir hayli zor olacaktır.
  • Korku Seansı
2013 yılında yapılmış ve vizyona girmiş olan bu filmin yönetmenliğini yine James Wan yapmaktadır. İMDB üzerinde 7,5’lik bir puana sahip olan bu film gerçek olduğu iddia edilen bir hikayeden uyarlanmıştır. Bizim çiftimiz Ed ve Warren paranormal olayları araştırmayı kendisine iş edinmiştir. Şeytani bir varlık tarafından kendilerine zarar verildiği iddia edilen bir ailenin evine davet edilirler. Bu eve gelmeleri onların hayatlarını da değiştirecektir. Nedeni ise şeytani olarak nitelendirilen bu varlık artık onlara da hedef olmaya başlayacaktır. Bu paranormal olayları araştırmayı seven çiftimiz için bu ev hayatlarında daha önceden hiç yaşamadıkları, korkunç vakalar ile mücadele etmek zorunda kalmalarına neden olacaktır. Sizde eğer korku ve gizemli filmleri seviyor iseniz bu film tam size göredir. İzlemelisiniz.

Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger