En iyi Romantik Filmler


Sizlere son zamanlarda en güzel aşk filmlerini izlemeyi öneriyoruz. Sizlere bu filmlerden önde gelenleri yazalım. Bu filmleri kendi sitemiz aracılığıyla HD film izle kategorisinden izleyebilirsiniz. Sizlere bu güzel filmlerin isimlerini yazalım.
En iyi Romantik Filmler

  • Aşk ve Gurur
2005 yapımı olan bu filmin İMDB puanı 7,8 olmaktadır. Sizlere bu filmle alakalı sadece tek bir anekdot paylaşsak yeterli gelir sanırım. Filmde Bay Darcy’nin Elizabeth Bennet’a yapmış olduğu konuşmadan daha güzel başka bir İlan-ı Aşk yapılmış mıdır hiç? “ Vücudumu ve ruhumu büyüledin. Seni seviyorum, seviyorum, seviyorum. Ve bundan sonra asla senden ayrı kalmak istemiyorum.” Bu güzel konuşmadan sonra bakalım bu çifti ne gibi anılar beklemektedir.
  • Umut Işığım
2012 yapımı olan bu romantik filmin İMDB puanı ise 7,8 olmaktadır. Çok iyi dans edemeyen ve hayatları mahvolmuş insanların bile dışarı da gerçek aşkı bulabileceklerini bu film göstermektedir. Romantizm düzeyinin oldukça fazla olduğu bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Kadrosunda Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper bulunmaktadır. Bu ikili bu film gibi daha birçok filmde beraber oynamaktadırlar.
  • Not defteri – The Notebook
2004 yapımı bir film olan Not Defteri adından sıklıkla bahsedilen bir film olmuştur. Filmin İMDB puanı ise 7,9 olmaktadır. Rachel McAdams’ı çok güzel yağan bir yağmur altında öpen Ryan Gosling filmin iki ana karakterini oluşturmaktadır. Bu ikilinin oldukça güzel anı ve maceralarını anlatan tutkulu ve romantizm düzeyi yüksek filmi izlemeyi unutmayınız.
  • Günden Kalanlar
1993 yapımı olan bu filmin İMDB puanı ise 7,9 olmaktadır. Ancak çok fazla geçmiş yıla ait olmasının ve puanının yüksek olmasını yanında filmin tam tamına 8 dalda Oscar’a aday olması da filmin ne kadar güzel olduğunu göstermektedir. Film 20. Yüzyılın başlarında İngiltere’de Kahya Bay Stevens ile ve temizlikçi Bayan Kenton’ın önlenmiş ve inanılması güç derece de duygusal aşkına tanık olunması gerekir. Böylesine büyüleyici bir aşk öyküsü başka bir filmde olmamaktadır. Sizlerin de izlenmesi gereken filmler listenize bu filmi eklemenizi öneririz.
  • Aşk
2013 yılında yapılan bu filmin yönetmeni Spike Jonze olmaktadır. İMDB puanı ise 8,0 olmaktadır. Aslında bir bakıma en iyiler listesine alınması gereken bir filmdir. Yönetmenin modern yalnızlığa karşı derin ve güçlü bakış açısı bir çoğumuzu çok büyük derece de etkilemeyi başarmaktadır. Çok basit ve ucuz bir yapım olarak gözüken bu film bizce son yüzyılın en güzel yapıtlarından birisidir.

Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger