İMDB’si yüksek filmler


Sizlere son zamanlarda en çok izlenen ve değişik kategorilerden toplamış olduğumuz filmleri yazacağız. Bizim açımızdan da çok fazla izlenen ve herkesin oldukça fazla beğendiği filmleri kendi internet sitemizden izleyebilirsiniz. Sizlere bu filmleri yazalım.
İMDB’si yüksek filmler

  • Ruhlar Bölgesi
2010 yapımı olan bu film İMDB’den tam tamına 7.8’lik bir puan almıştır. Yönetmen koltuğunda ise James Wan oturmaktadır. Josh ve Renai çifti kendileri ile beraber üç çocuklarıyla yeni bir eve taşınmaya karar verirler. Ancak bu yeni taşındıkları ev onlar için hiç iyi olmayacaktır. Bu evde onların başına korkunç ve gizemli olaylar gelmeye başlar. Her gün yaşadıkları olaylar ve bu olayların onlar tarafından açıklanmaması evin artık hayaletli olduğunu düşünmelerine sebep olmaktadır. Genç kadın eşini buradan taşınmaya ikna etmek ile uğraşırken çocuklarından Dalton komaya girmiştir. Ancak doktorlar bu olaya hiçbir sebep bulamamıştır. Evin içerisinde var olan bu gizem Renai’nin çağıracağı bir medyum tarafından çözüme kavuşacaktır. Ama çocuklarının bu evdeki kötü ruhun etkisinden arınmaları bir hayli zor olacaktır.
  • The Apartment
İMDB puanı 8,3 olan bu filmin yönetmen koltuğunda Billy Wilder oturmaktadır. Filmin konusu ise Baxter isimli kahramanımız evinin anahtarını kendisinden üstün olan yöneticilere vererek onlara yardım etmiş olan bir beyaz yakalı insandır. Miss Kubelik ise asansör operetörü ve Baxter’ın aşık olduğu kişidir. Ancak Baxter aşık olduğu kişinin intiharına şahit olunca hayatı değişecektir.
  • Hobbit Serisi 2012- 2013 yılları arasında
Hepimizin oldukça çok sevdiği Yüzüklerin Efendisi filmlerinden sonra yeni bir seri karşımıza çıkmıştır. Hobbit serisi yüzüğün ilk çıktığı zamanları anlatan bir filmdir. İMDB puanı oldukça yüksek olan bu film pek çok kişi tarafından sevilerek izlenmiştir. Büyücü Gandalf aniden Bilbo’nun kapısını çalmıştır. Bilbo efsanevi savaşçı olan Thorin liderliğindeki 13 cücenin arasında kendisine yer bulmuştur. Bu uzun yolculukta Goblin, Ork, dev örümcekler, kurtlar ve büyücüler ile savaşmak zorunda kalacaklardır. Bu ekibin ulaşmak istediği hedefler doğuda ve çorak topraklarda bulunmaktadır. Bu yüzden önce Goblin tünellerinden geçmek zorunda kalacaklar. Bilbo ise bu tüneller de hayatını sonsuza dek değiştirecek olan gollum isimli yaratik ile karşılaşır. Macera böylece sürerek devam eder. İMDB puanı ise 8,0 olarak belirlenmiştir.
  • Er Ryan’ı Kurtarmak
İMDB puanı 8,6 olan bu film sinema tarihindeki en iyi savaş sahnesine de şahitlik eden bir film oldu. 2.Dünya Savaşı’nın en önemli çıkarması olan Normandiya ile başlayan film bu çıkarma sahnesi ile en iyi savaş sahnesi itibarını kazanmıştır. Film 1998 yapımı filmdir.Related Posts:

Disqus Comments

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • ()
© 2017 HD Film İzle - Template Created by goomsite - Published by FLYTemplate - Proudly powered by Blogger